Literatura na granicach - aktualności

Termin: 04.04.2014 - 06.04.2014
Miejsce: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Komparatystów UJ, Koło Naukowe Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ
Kontakt: literaturanagranicach@gmail.com

Konferencja naukowa Koła Naukowego Kompratystów

w imieniu Koła Naukowego Komparatystów UJ i Koła Naukowego Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ pragniemy zaprosić na ogólnopolską konferencję studencko-doktorancką „Literatura na granicach", która odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 20-22.03.2014r.

Zachęcamy do refleksji nad granicami w literaturze oraz sytuacją literatury i kultury na granicach, mamy nadzieję, że szeroko rozumiany temat konferencji umożliwi Państwu komparatystyczne i kulturoznawcze spojrzenie na problem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji, na Facebooku lub w zakładce "Działalność".

Abstrakty prosimy przesyłać do dnia 16.02.2014r., na adres literaturanagranicach@gmail.com.

Data opublikowania: 17.12.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Kuchowicz